Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünya da ve ülkemiz de popüler oldu. Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

web tasarım

Responsive Web Tasarım

İhtiyaçlarınıza uygun olarak Responsive Wordpress, .NET, PHP, AngularJS veya diğer teknolojilerden faydalanarak web sitenizi hazırlıyoruz. ( Kurumsal / Kişisel / Blog / E-Ticaret )
E-ticaret, kurumsal site, blog, tanıtım, üyelik, müşteri yönetimi ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak sitenizi hazırlıyor, teslim ediyor, 6 ay ücretsiz bakım destek veriyor, daha uzun süreli ihtiyaçlarınız için uygun teklifler veriyoruz.

Beylikdüzü web site seo

SEO

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme ve bulunabirlik çalışmaları olarak tanımlanabilir. Tek seferlik veya sürekli olarak, web sitenizi arama motorlarına uyumlu olacak şekilde düzenliyoruz. Kapsamlı SEO faaliyetleri portföyümüzden sizin için en uygun olan stratejiyi sizlerle belirliyor, hem kod seviyesinde hem de dış çalışmalar ile aramalarda rakiplerinizden daha erişilebilir ve kolayca bulunur bir web sitesi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

AD-WORDS

Hedef kitleniz ve pazarlama stratejinize uygun olarak Google Ad Words çalışmaları ile hedeflediğiniz kitleye erişme imkanınızı artırıyoruz.
Stratejinize uygun müşterileriniz ile sizleri organik pazarlama ile bir araya getiriyoruz.

beylikdüzü web site tasarımı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz. Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

Beylikdüzü web site tasarımı

KURUMSAL KİMLİK

Sizi sektörünüzde en iyi şekilde yansıtacak kurumsal kimliğin oluşturulmasını sağlıyoruz. Logo tasarım, kartvizit, mail imza, tanıtım videoları, eşantiyon veya şirketinizin tüm faaliyet alanlarındaki tasarım uygulamaları için destek veriyoruz.

beylikdüzü baskı material

BASKI MATERYAL

Afiş, katalog, dergi, kitap, defter, broşür, ilan, el ilanı, pano, kartvizit ve her türlü baskılı tasarım işiniz için fikir aşamasından ürün teslimine kadar uçtan uca destek veriyoruz. Markanıza ve kimliğinze uygun baskı ve tasarım işleriniz için çalışıyoruz.

TOP
WhatsApp MaxWeb